filmoholicy.pl  »  Alicja Bachleda-Curuś w komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Alicja Bachleda-Curuś w komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

2016-03-02 // Rafał Bednarz
Po bardzo długiej nieobecności w polskich filmach, Alicja Bachleda-Curuś w końcu przyjęła propozycję zagrania jednej z głównych ról w komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Niestety komedie powstające w naszym rodzimym kraju, zazwyczaj spotykały się z falą krytyki. Tym razem jednak okazuje się, że film w reżyserii Kingi Lewińskiej sprostał wszelkim oczekiwaniom.
Jak się okazuje, film przyciągnął do kin rekordową ilość osób w tym roku- ponad 240.000 widzów! Co jest naprawdę niebywałym wynikiem. Premiera miała miejsce 26 lutego, a chętnych do obejrzenia komedii nadal przybywa. Czy to znak, że nasza aktorka robiąca karierę za oceanem - Alicja Bachleda-Curuś powinna powrócić do grania w polskich produkcjach?


„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to siedem różnych, zabawnych historii, które przypadkiem się ze sobą splatają. To również siedem różnych spojrzeń z perspektywy mężczyzn na skomplikowane relacje damsko-męskie. W pozostałych rolach możemy podziwiać Dominikę Kluźniak, Aleksandrę Hamałko, Macieja Zakościelnego, Zbigniewa Zamachowskiego, Mikołaja Roznerskiego, Pawła Domagałę, Leszka Lichotę oraz Piotra Głowackiego.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video