filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  "Avatar 2" - James Cameron znowu zabiera głos

"Avatar 2" - James Cameron znowu zabiera głos

2015-12-13 // D. Jędrzejewska
James Cameron wciąż pracuje nad kolejnymi częściami "Avatara". Mimo że fani filmu powoli już tracą nadzieję na kolejne sequele, reżyser twierdzi, że proces pre-produkcji zbliża się już ku końcowi. Praca nad filmami trwa już półtora roku i w ciągu tego czasu został skonstruowany świat, postacie, scenografia i stworzenia. Większość tych rzeczy jest prawie gotowa. Obecnie jeszcze raz poprawiam wszystkie trzy scenariusze. Usprawniam je. To trwa równocześnie z procesem rozbudowy konceptu świata. – opowiada reżyser w jednym z ostatnich wywiadów.


Twórca potwierdził też, że w kolejnych częściach ponownie zobaczymy Sama Worthingtona, Zoe Saldanę, Stephena Langa i Sigourney Weaver. James Cameron wyreżyseruje każdy z trzech sequeli.
Trzeba stawiać sobie wyzwania. Naturalnie oczekiwania wobec tych filmów są bardzo wysokie – zwłaszcza wobec Avatara 2. Musimy pokazać, że przy pierwszym Avatarzem to nie był fuks. Musimy dać widzom coś nieprawdopodobnego. Można powiedzieć, że metaforycznie przygotowałem sobie bicz, którym się motywuję do tego.
– mówi. Najprawdopodobniej kolejny "Avatar" trafi do kin w 2017 roku.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video