filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  "Avatar" - nie będzie czwartej części

"Avatar" - nie będzie czwartej części

2012-09-04 // D. Jędrzejewska
Jakiś czas temu James Cameron zapowiedział, że już do końca swojej kariery ma zamiar kręcić same "Avatary". Po takim wyznaniu na myśl jego fanom mogło przyjść pytanie - ile ich w takim razie ich będzie? Dzisiaj producenci "Avatara" rozwiali wątpliwości. Mimo wcześniejszych informacji mają powstać dwa sequele, kręcone jednocześnie. Nie przewiduje się powstania czwartego filmu z serii. Wiemy też, że premiery drugiego i trzeciego "Avatara" odbędą się w grudniu 2014 i w grudniu 2015 roku.


James Cameron jest obecnie reżyserem dwóch najbardziej kasowych filmów w historii kina. Są to oczywiście rewolucyjny "Avatar" sprzed dwóch lat oraz "Titanic" z 1997 roku.
W planach reżysera jeszcze niedawno widniał projekt aktorskiej ekranizacji mangi "Battle Angel" opowiadającej o kobiecie cyborgu. Niestety najnowsze "avatorowe" projekty Camerona najprawdopodobniej odsuną tę adaptację na margines.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video