filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  Clint Eastwood za kamerą nowego filmu z Leonardo DiCaprio

Clint Eastwood za kamerą nowego filmu z Leonardo DiCaprio

2015-04-02 // D. Jędrzejewska
Wiemy już, że to Clint Eastwood, a nie Paul Greengrass, wyreżyseruje świetnie zapowiadający się film pt."The Ballad Of Richard Jewell", w którym w głównych rolach wystąpią: Leonardo DiCaprio i Jonah Hill. Jego scenariusz zostanie oparty na artykule opublikowanym w "Vanity Fair", którego bohaterem był ochroniarz pracujący przy Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku. To on w wiosce olimpijskiej znalazł podejrzany plecak, w którym - jak się okazało - była bomba. Dzięki jego interwencji udało się zapobiec atakowi, a on sam stał się bohaterem. Niestety tylko na moment.

Już wkrótce zrobiono z niego głównego podejrzanego i dopiero po trzech miesiącach ciężkiej walki o dobre imię i wolność, FBI oczyściło go z zarzutów. Wiemy już, że Jonah Hill zagra postać Jewella, zaś  Leonardo DiCaprio - jego prawnika.
Przypomnijmy, że Clint Eastwood niedawno wyreżyserował nominowanego do Oscara "Snajpera", który trafił na polskie ekrany w lutym 2015 roku. Eastwood to jeden z bardziej wiekowych, aktywnych reżyserów - ma już 84 lata.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video