filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  Dolph Lundgren mógł zabić Sylvestra Stallone na planie "Rocky 4"?

Dolph Lundgren mógł zabić Sylvestra Stallone na planie "Rocky 4"?

2015-11-30 // D. Jędrzejewska
Sylvester Stallone, w trakcie swojego najnowszego filmu pt. „Creed”, gdzie znowu wcielił się w postać Rocky'ego, zdradził co nieco na temat swojej najpoważniejszej kontuzji w karierze. Jak wynika z jego słów, na planie filmu „Rocky 4” obaj główni aktorzy – Dolph Lundgren i Sylvester Stallone – nie szczędzili sobie prawdziwych ciosów. Stallone wyznał, że po trzecim ujęciu poczuł gwałtowne pieczenie w klatce piersiowej, postanowił je jednak zignorować.


Jak opowiedział po latach: Wieczorem tego samego dnia nie mogłem dobrze oddychać, więc zabrano mnie do szpitala, gdzie spędziłem 8 dni na oddziale intensywnej terapii.
Uderzył mnie tak mocno w klatkę piersiową, że moje serce obiło się o mostek i zaczęło puchnąć, a bez pomocy lekarzy nadal by puchło, aż by się zatrzymało. Wiele osób w taki sposób ginie w wypadkach samochodowych, gdy mocno uderzą klatką piersiową o kierownicę.
Dlatego też w pewnym sensie uderzył we mnie samochód zwany Drago. „Creed” zadebiutuje w polskich kinach 15 stycznia 2016 roku.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video