filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  "Jestem legendą 2" bez Willa Smitha w obsadzie

"Jestem legendą 2" bez Willa Smitha w obsadzie

2012-06-14 // D. Jędrzejewska
Niedawno dowiedzieliśmy się, że planowana jest kontynuacja hitu kinowego z 2007 roku pt. "Jestem legendą". Zastanawiano się, czy gwiazdor produkcji, Will Smith, pojawi się w niej ponownie. Dzisiaj aktor rozwiewa wątpliwości, twierdząc, że nie ma zamiaru brać udziału w tym projekcie i zważywszy na fakt, że jeszcze tylko kilka lat będzie mógł biegać czy skakać po planie, woli poświęcić się innym produkcjom.

Smith pozostawił sobie jednak furtkę otwartą, utrzymując, że mógłby wziąć udział w tym sequelu, gdyby scenariusz był naprawdę rewelacyjny. Sugerował jednak przy tym, że nie sądzi, by tak się właśnie stało. Nie chcę być aktorem sequeli - dodał.
To akurat ciekawe, gdyż ostatni film, w jakim mogliśmy oglądać Smitha, to trzecia już część "Facetów w czerni" - trzymająca zresztą poziom. W planach aktor ma również występ w kolejnym "Hancocku" i trzecich "Bad Boysach".

Przypomnijmy, że "Jestem legendą" został nakręcony na podstawie powieści Richarda Mathesona pod tym samym tytułem. Film opowiedział historię ostatniego człowieka na ziemi - reszta ludzi wyginęła na skutek epidemii - i podjętych przez niego działań, by uratować siebie i "wskrzesić" ludzkość. Zarażeni przemienili się w okropne stwory, które atakują co noc dom ocalałego. Bohater musi się bronić, a w międzyczasie chce wymyślić szczepionkę dla zarażonych.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video