filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  "Kac Vegas" - jak miała wyglądać obsada komedii?

"Kac Vegas" - jak miała wyglądać obsada komedii?

2013-05-07 // D. Jędrzejewska
Już 7 czerwca w kinach zadebiutuje zakończenie popularnej trylogii komediowej pt. "Kac Vegas". Reżyser filmu Todd Phillips z tej okazji zdradził, że gdy pisał scenariusz wyobrażał sobie zupełnie innych aktorów w rolach głównych. Tylko Ed Helms, grający Stu, zachował się z pierwszych pomysłów reżysera. W pozostałych bohaterów natomiast mieli wcielić się Paul Rudd oraz Jack Black - obaj postanowili jednak odrzucić propozycję. Twórca ujawnił także, że na miejscu szwagra, w filmie miał znaleźć się młodszy brat głównego bohatera odegrany przez Jonaha Hilla, potem nawet rozważano kandydaturę Jake'a Gyllenhaala. Dopiero potem zrezygnowano z tego pomysłu, aby postać była starsza. I tak, Alana zagrał Zach Galifianakis. Bradley Cooper z kolei musiał czekać aż cztery miesiące, zanim reżyser zdecydował się na jego kandydaturę.
Także drugoplanowe postacie mogły wyglądać inaczej. Na przykład striptizerkę początkowo miała zagrać Lindsay Lohan, jednak odrzuciła rolę. W ostateczności w filmie pojawiła się Heather Graham. Należy zwrócić uwagę, że cykl osiągnął sukces między innymi dzięki świetnej obsadzie.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video