filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  Quentin Tarantino wytypował najlepszy film roku

Quentin Tarantino wytypował najlepszy film roku

2015-12-27 // D. Jędrzejewska
Quentin Tarantino wytypował najlepszy według niego film roku 2015. Tytuł tejże produkcji padł na łamach magazynu "Premiere", któremu reżyser udzielił  wywiadu. Przyznał tu, że jego zdaniem totalnie bezkonkurencyjny jest najnowszy film George'a Millera pt. "Mad Max: Na drodze gniewu". Dostałem 35mm wersję do domu i skończyło się na tym, że obejrzałem ten film trzy razy - mówił dziennikarzowi "Premiere" Tarantino.


Jak widać nie był do filmu przekonany: Na początku nie chciałem go oglądać. Myślałem sobie: "Co to za 'Mad Max' bez Mela Gibsona? W świecie, w którym żyje Mel Gibson jak można obsadzić Toma Hardy'ego?".
W końcu zobaczyłem film i okazało się, że jest wspaniały, a Tom Hardy jest cholernie dobry. Warto wspomnieć, że najnowszy film Tarantino, czyli western "Nienawistna ósemka", zadebiutuje w amerykańskich kinach w Boże Narodzenie. Polską premierę wyznaczono na 15 stycznia.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video