filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  Rose Byrne znowu specjalistką od mutantów

Rose Byrne znowu specjalistką od mutantów

2015-02-02 // D. Jędrzejewska
Rose Byrne dołączyła do obsady filmu pt.. "X-Men: Apocalypse", gdzie ponownie zagra postać Moiry MacTaggert, naukowca i specjalistki w dziedzinie mutacji genetycznych. W tej roli oglądaliśmy ją już wcześniej w filmie "X-Men: Pierwsza klasa". Przypomnijmy, że następna część "X-menów" będzie się rozgrywać w latach 80., a jej fabuła skupi się na genezie mutantów.


Ekipę w tej części zasilili Quicksilver (Evan Peters) i jego siostra, Szkarłatna Wiedźma. Prócz tego w nowych rolach zobaczymy Tye Sheridana ("Drzewo życia"), który wcieli się w młodego Scotta Summersa (Cyclops), Sophie Turner ("Gra o tron"), która zagra młodą Jean Grey, a także Alexandrę Shipp ("Aaliyah: The Princess of R&B"), która sportretuje młodszą wersję Storm.
W swoich rolach ponownie wystąpią: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult. Za kamera filmu stoi Bryan Singer. Premiera odbędzie się 27 maja 2016.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video