filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  Rose Leslie wystąpiła w nowym "Lutherze"

Rose Leslie wystąpiła w nowym "Lutherze"

2015-11-30 // D. Jędrzejewska
Nowy sezon serialu pt."Luther" będzie miał również nową bohaterkę. Wcieliła się w nią lubiana aktorka, Rose Leslie. Jestem absolutną fanką "Luthera”. Od samego początku, od roku 2010. Mam obsesję na punkcie tego serialu. Możliwość poznania Idrisa Elby to była naprawdę wspaniała rzecz. – powiedziała w wywiadzie dla „Total Film”. Leslie znana jest przede wszystkim z występu w "Grze o tron", gdzie zagrała dzikuskę Ygritte, ukochaną Jona Snow. Przypomnijmy jednak, że karierę zaczynała gdzieś indziej, bo w popularnym "Downton Abbey". Niedawno oglądaliśmy ją na dużym ekranie w filmie "Łowca czarownic".


Premiera czwartego już sezonu "Luthera", w którego rolę znowu wciela się Idris Elba, została wyznaczona na 15 grudnia. Na bohatera będzie czekać konfrontacja z najtrudniejszym dotąd przeciwnikiem, a tym samym niezwykle skomplikowana sprawa.
Prócz Elby i Leslie na ekranie zobaczymy również Michaela Smileya (jako Benny'ego Silvera) i Dermota Crowleya (jako Martina Schenka), a także Johna Heffernana, Patricka Malahide, Laurę Haddock oraz Darrena Boyda.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video