filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  Ryan Reynolds w "The Voices"?

Ryan Reynolds w "The Voices"?

2012-10-10 // D. Jędrzejewska
Ryan Reynolds stara się o rolę w filmie pt. "The Voices" w reżyserii nominowanej do Oscara autorki animowanego "Persepolis" - Marjane Satrapi. Jej nowy projekt będzie psychologicznym thrillerem. Główny bohater to Jerry, dziwaczny choć również uroczy pracownik fabryki, w której produkuje się wanny. Jerry wzdycha do koleżanki z księgowości - udaje mu się nawiązać romans, będzie on jednak naznaczony tajemniczym morderstwem. Nasz bohater to nie do końća zwyczajny mężczyzna - towarzyszyć mu będą gadające zwierzęta.


Scenariuszem filmu zajął się Michael R. Perry , autor "Paranormal Activity 2". Gdzie ostatnio oglądaliśmy Ryana Reynoldsa? W zeszłym roku aktor wcielał się w postać Hala Jordana w "Green Lantern", zagrał również mały epizod w komedii o zbereźnym miśku - "Ted" oraz jedną z głównych ról w thrillerze "Safe House".
Za jakiś czas zobaczymy go w kolejnej odsłonie Zielonej Latarni, a także w dramacie biograficznym pt. "Big Eyes", gdzie partnerować mu będzie Reese Witherspoon.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video