filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  Salma Hayek wystąpi u boku Pierce'a Brosnana

Salma Hayek wystąpi u boku Pierce'a Brosnana

2013-10-08 // D. Jędrzejewska
Salma Hayek zagra u boku Pierce'a Brosnana i Jessiki Alby w nowym komediodramacie pt. "How To Make Love Like An Englishman". Film skupi się na perypetiach profesora uczelni w Cambridge (w tej roli Pierce Brosnan), który poznaje kobietę swojego życia (Salma Hayek). To dla niej jest gotów zrezygnować z hedonistycznego i egoistycznego życia, jakie do tej pory prowadził. Sprawy się skomplikują, gdy wyjdzie na jaw, że przyrodnia siostra jego ideału (Jessica Alba) jest z nim w ciąży.


Początkowo rolę ukochanej Brosnana miała zagrać Kristin Scott Thomas, ale ostatecznie do obsady dołączyła Salma Hayek. Za kamerą filmu stanie Tom Vaughan, znany między innymi z "Co się zdarzyło w Las Vegas". Pracował będzie na podstawie scenariusza przygotowanego przez Matthew Newmana.
Za produkcję odpowiadają Richard B. Lewis, Beau St. Clair i Kevin Frakes. Salmę Hayek oglądaliśmy ostatnio w komedii "Jeszcze większe dzieci"oraz nowym filmie Olivera Stone'a pt. "Savages".

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video