filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  Scarlett Johansson w kolejnym filmie Marvela

Scarlett Johansson w kolejnym filmie Marvela

2015-01-17 // D. Jędrzejewska
Scarlett Johansson, czyli marvelowska Czarna Wdowa, choć nie ma swojego filmu, nie może narzekać na brak czarnej roboty. Według oficjalnego potwierdzenia Joe'a i Anthony'ego Russo, aktorka ponownie wcieli się w superbohaterkę, tym razem w "Captain America: Civil War". Jak mówi Russo: Przygotowania do filmu rozpoczęliśmy od razu po premierze "Kapitana Ameryki: Zimowego Żołnierza". Minęło więc już trochę czasu. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak to wszystko na razie się układa.


Trzeci "Kapitan Ameryka" będzie nosił tytuł "Captain America: Civil War". W filmie wystąpi Chris Evans. Scarlett Johansson powróci jako Czarna Wdowa, a Sebastian Stan jako Zimowy Żołnierz.
W kolejnym filmie dołączy do nas też Robert Downey Jr - jako Iron Man. Przypomnijmy, że scenariusz do nowego "Kapitana Ameryki" powstaje spod pióra Christophera Markusa i Stephena McFeely. Premiera filmu zapowiedziana została na 6 maja 2016 roku.

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video