filmoholicy.pl  »  Wiadomości  »  Sylvester Stallone nie będzie już Rambo

Sylvester Stallone nie będzie już Rambo

2013-08-24 // D. Jędrzejewska
Zaledwie parę dni temu media obiegła wieść, według której Sylvester Stallone prowadzi rozmowy z producentami serialowej wersji Rambo, by wrócić do roli kultowego już weterana wojny w Wietnamie. Informacje te jednak okazały się tylko pobożnymi życzeniami fanów aktora. Racznik Stallone'a szybko zdementował plotki słowami: Sylvester Stallone na pewno nie zagra Rambo w produkcji realizowanej przez wytwórnie Entertainment One i Nu Image. W tym serialu aktor nie powróci do swojej kultowej kreacji. Sceptycy powiedzą: może to i dobrze?


Pozostaje więc pytanie, kto zatem wcieli się w postać Rambo? Pierwszy film z kultowym bohaterem w roli głównej zadebiutował w kinach w roku 1982. "Rambo: Pierwsza krew" w reżyserii Teda Kotcheffa osiągnął tak wieli sukces, że doczekał się kilku kontynuacji.
Pojawiały się one w latach: 1985, 1988 i 2008. Niedawno próbowano nakręcić jeszcze jedną część pt."Rambo: Last Stand", jej realizacja skończyła się jednak w fazie planów. Stallone pracuje właśnie nad trzecią odsłoną "Niezniszczalnych".

Tagi

Adaptacja komiksu     Aktorki     Aktorzy     Dramat     Film biograficzny     Komedia     Reżyser     Science fiction     Serial     Thriller    

Najnowsze video